Ik ben dus door de autofoto's heen. Geen Amerikaanse bak, geen exclusieve bak, helemaal niets meer. Omdat Bouwe op zijn blog heeft gezet dat er hier treinen te vinden zijn plaats ik die vanzelfsprekend even niet.

Met Picassa heb ik de harde schijf even bekeken en ik kwam op deze foto.
Waar is het? Ik geef geen hints want echt moeilijk is het niet. Voor bewoners van deze regio dan.
Verder: ik heb met Ronald Suikermuis bij mij thuis afgesproken op 19 september voor een 'bekijk de spoorbaan' en een 'mishandel de racebaanauto' sessie. Foto's van dit gebeuren staan hier uiteraard volgende week. Natuurlijk ben ik ook van plan bij Ronald thuis te gaan kijken, de 14e september begint bij MTRC het nieuwe seizoen en ergens wil ik ook nog wel een keertje Velp onveilig maken (ik weet waar Bouwe woont). En als laatste: Jack, we willen een open Megane race bij het Kasje!
1 opmerking:
Copy paste rulezzzzzzzzzzzzzzzz ;-))
Rustig maar Frank. Komt goed. Traditie is, zoals Andrace al schreef op Slottrack, dat we ergens richting einde van et jaar een Slottrack dag organiseren. Dus gewoon voor iedereen die een slotcar heeft of zou willen hebben. En wie is dat nou niet?
Nou?
Een reactie posten