Neef Erik was dit keer de eerste met het goede antwoord, mede dankzij Igoogle.

Een Porsche 928S, geen platgeslagen kever, dat is immers de Porsche 911, maar een heel nieuw ontwerp met een hele dikke motor!

Dat levert neef Erik meteen 2 punten op en een positie tussen de toppers, maar of je echt blij moet zijn met een rol als topper?

Dan Wesley, als schaker 5 mocht hij toch meedoen, schaker 4 vond het uitstekend om omdebeurt mee te doen. Hij 2 partijen, Wesley 2 partijen. Wesley heeft zijn 2 partijen gewonnen, en ook de teamgenoten wonnen vrijwel alle partijen.

Over 2 weken is de 2e wedstrijd en als ze die ook goed door komen gaan ze naar de volgende ronde! Dat, en de auto op de volgende foto

waarvan jullie mogen raden wat het is, zijn uiteraard hachelijk!
Zit daar op de achtergrond een ontspoorde jongen? Nu al?
BeantwoordenVerwijderenopel gt
BeantwoordenVerwijderenDit is een inkoppertje frank.
BeantwoordenVerwijderenNiet te missen en zonder gegoogle,
opel GT.
zal ik namens Erik zeggen dat het een Opel is, een rode gt met zeer waarschijnlijk een 1300 motor, om net als alle andere Opels alleen maar langzaam en truttig te rijden!
BeantwoordenVerwijderenNeef
nee motor in houd van 1897 cc
BeantwoordenVerwijderen1970 opel GT 1900
BeantwoordenVerwijderenHet is eentje uit Californië geïmporteerd.
BeantwoordenVerwijderenIk kan niet schaken, maar wel dammen, en dammen met schaakstukken is ook leuk!
BeantwoordenVerwijderen@brillie: ja!
BeantwoordenVerwijderen@rene: nog nooit geprobeerd!
BeantwoordenVerwijderen