Stel je
voor, je woont in Damascus in Syrië. Stel je voor dat je ook iets hebt met racebanen (kans gaat al aardig richting nihil). Je hebt ook internet en tijd om te googlen (in Syrië!!!)(Kans is kleiner dan de hoofdprijs in de staatsloterij?). En dan kom je op een onbewaakt moment op dit weblog (had je nu dus maar geen internet gehad!). Niet alleen bezoek je dit weblog regelmatig, je leest zelfs de teksten. 


Logischerwijs zou je zeggen, iemand die de teksten hier leest bestaat niet. Dat die persoon dan ook nog in Syrië woont en meerdere internetsites draaiend weet te houden,
zoals www.racebaaninfo.nl, http://racebaannieuws.blogspot.com/ en http://www.slotcaracademy.com/index.htm, dat is opmerkelijk!


3 opmerkingen:
Het begint erop te lijken dat jij mij aan het demoniseren bent, zoals je dat reeds hebt gedaan met je buurvrouw!
Ach, gelukkig stonden er nog leuke foto's bij. Wat voor 'n camera gebruik je eigenlijk?
Hoi JeeWee, nee hoor, ik vind het leuk dat je hier regelmatig komt kijken en het verbaast me dat je zoveel tijd hebt om het internet af te speuren / sites bij te houden! Positief bedoeld dus! De camera is nu veel een KonicaMinolta 5d (spiegelreflex), maar ook nog regelmatig een Olympus 500C (compact camera).
De foto's gemaakt met de Minolta laat ik door Outlook verkleinen omdat ik ze anders niet kan uploaden naar Blogger, bij de foto's gemaakt met de Olympus hoeft dat niet en die kun je dus ook nog groter klikken. Ik bewerk de foto's niet.
dat wist ik ook wel.
ik moet altijd erg lachen om je berichten. ik vind het dus niet erg om regelmatig een kijkje te nemen.
Ga jij ook racen in Driebergen (de 21e) met een Megane, of is dat te hachelijk?
Een reactie posten