donderdag 18 januari 2007

Over wind

Vandaag waaide het buiten behoorlijk. Om niet te zeggen: het stormde! Al om 15.00 reden er geen treinen meer richting huis, en om 15.45 liet de grote baas iedereen naar de kantine komen om een soort van carpool iets op te zetten. Een aantal richtingen op bleken de meeste collega's met het openbaar vervoer te reizen, en die konden niet met iemand meerrijden. Dus liet de grote baas chinees voer aanvoeren (de chinees had geen last van de storm) en liep ik toevallig iemand tegen het lijf die me op ongeveer 1 km van m'n huis af kon zetten. En dat heb ik dus maar gedaan. Dan zit je thuis om 18.15 aan de warme hap (geen chinees). Toch maar even de collega's op kantoor gebeld. Ja, die zaten wel aan de chinees, maar de kans dat ze nog naar huis konden was niet erg groot. Dus ben ik naar mijn auto gelopen, die nog steeds bij het station stond, ongeveer 1,5 km verderop, en naar kantoor gereden. Dan, met de auto volgeladen, weer richting bewoonde wereld. Uit een soort van medelijden heb ik niet de CD van Ernst en Bobbie aangezet. Of de CD van Kabouter Plop. Want met 4 man op de achterbank van een Vokus, dat is toch krap (lijkt op een trein in de spits, als die tenminste rijdt). Affijn, om 20.00 ben ik weer thuis en is de PC bezet door Madelon1. De racebaanclub laat ik vanavond ook maar zitten. Is het dan allemaal afzien? Nee hoor, de Men in Black is op TV. Voor de 15e of de 16e keer. En weer is het een leuke film! En wat een verhalen ik niet hier moet plaatsen om toch weer een treinenfoto kwijt te kunnen! Hachelijk! Posted by Picasa

9 opmerkingen:

Anoniem zei

Dat is nou sympathiek van je, Frank.
Er is vanavond niet geraced, Mike H. vond het ook niet verantwoord om over straat te gaan en heeft gebeld en mailtjes rondgestuurd.

Jacko zei

Ik begrijp hieruit dat jij de 1500 meter naar het station elke dag met deauto aflegd ipv lopend? Heb je je nieuwe hardloopschoenen nog in de doos zitten of zo??

Kliko Green zei

Nou.. ok dan heb ik het maar ff over MIB.

Ja ook gezien voor de tigste keer. Maar hij blijft leuk en koel!

Oja... en ik vond je taxi actie erg fideel!

Grz Kliko
Ps Mijn familieleden kliko's hebben het ook slecht gehad tijdens de storm. Er zijn er heel wat om en weggewaaid! Niet alleen de groene exemplaren maar ook de grijze, bruinen en gele wisten me te vertellen dat ze ergens anders stonden (of liggen) als normaal.

Angelique1966 zei

wat een prachtig gebaar Frank, je hebt een plaatsje in de Hemel verdiend.

Anoniem zei

De storm was van te voren voorspeld, dus mensen zouden een natinale vrije dag moeten krijgen!

Dan was de schade beperkter gebleven.
Maar goed, we hebben het gelukkig weer gehad, laat het nu maar winter worden.

Gerard van Dongen zei

Ondanks dat ik ook storm-logies had ben ik gewoon gaan racen hoor. Kom! Ze mogen blij zijn dat we ze binnen hebben gelaten!

FRANK103 zei

Ahum. Die hardloopschoenen zijn er nog niet. Het budget moet nog op gaan aan allerlei noodzakelijkere aankopen. Een Piko hondenkop (140 euro). Een flitser (200 euro). Had ik de digitale hijskraan al genoemd die nu een jaar in bestelling staat (80 euro)? En dan nog een blauwe 1300 van Electrotren (185 euro). Een bruine 2200 (160 euro). En voor de racebaan nog een gulf mosler (40 euro) met slot-it onderdelen (50 euro). Dan kunnen een paar Nike's bij de Scapino er niet meer af (45 euro??) Hachelijk!

Labradoedel zei

Frank, je was onze reddende engel. Dit doen weinig collega's je na! Ondanks waarschuwingen dat iedereen thuis moest blijven ben jij gewoon weer op pad gegaan. Nogmaals bedankt! Ik moet er niet aan denken dat ik moest overnachten op kantoor! We verdoen al genoeg tijd daar.

Jacko zei

Ik heb wel de draak gestoken met je auto/trein/loop/runningschoenen (is goedbedoeld hoor) maar je niet gecomplimenteerd met je nobele gedrag. En da's niet goed. Frank, netjes gedaan jongen!