Als inleiding waren er 7 soorten thee, 1 soort koffie en 2 soorten sapjes (geen bier, daarvoor was het te vroeg). Natuurlijk werden de drankjes gecompleteerd met iets lekkers en dat bestond uit 1 appeltaart (zie fappeltaart)
Omdat het over nummers ging begon ik met zoveel mogelijk cijfers te verzamelen: naast die 7 sjokolaatjes danwel 287 calorieën heb ik 1 groot stuk van de appeltaart weggewerkt.
In dit stuk zaten zo’n 30 rozijnen, 8 stukjes walnoot en een x-aantal stukjes appel en/of abrikoos (waarom het “appel”taart heette weet ik ook niet).
Verder kregen we 8 A4-tjes uitgereikt, stond er een beker met 14 pennen en waren er minstens 24 lege blaadjes die gebruikt konden worden om aantekeningen op te maken. Omdat ik op dit punt niet zeker meer wist of het nou ging om zoveel mogelijk getallen te verzamelen, of dat juist degene met de minste cijfers zou winnen heb ik geen gebruik gemaakt van 1 van de 14 pennen, noch van 1 van de 24 lege blaadjes (gewoon mijn eigen pen en de achterkant van al in mijn bezit zijnde blaadjes gebruikt).
Verder werd 1 persoon tijdens de workshop 2 keer gebeld door 1 en dezelfde persoon, en werd er 1 sms-je ontvangen. Door een 2de persoon (ik geef toe, dat was ik).
Nog meer cijfers dan: 3 personen waren met de auto gekomen (3 auto’s dus), 1 persoon was met het openbaar vervoer en 1 persoon was komen lopen. Deze laatste woont 200 meter van de locatie.
Al met al heb ik dus mijn cijferkennis behoorlijk uitgebreid!
Ik zal jullie niet vervelen met de verdere inhoud van de workshop. Anders zou misschien ook het nivo van dit blog een ongewenste hoogte bereiken ;-)
11 opmerkingen:
WAAR GAAT DIT OVER!!!!!!!??????????!!!!!!!
Als Madelon1 dat zou vertellen zou ze misschien aan kennisoverdracht doen en dat schiet mijlenver voorbij het doel van dit weblog. Zo zie je maar, ook bij het bloggen moet je op je tellen passen!
Ik had het wel fijn gevonden als je de foto´s even genummerd had!
Als je aanstaande donderdag ook zo raar begind te lullen krijg je een stoot voor je numerieke kanis zodat je weer normaal doet.
@mike: ik heb niets met dit verhaal te maken, ik doe niet aan zweverig gedoe als reiki of numerologie, plak een extra stevige magneet in mijn treinen en racebaanauto's en ben wel geïnteresseerd in een afbeelding van een echte stoot (wet look verdient de voorkeur!)
@Frank: wel even op je tellen passen met dat soort uitspraken!
Eén van de twee Driewegen, vierde zijn vijfde verjaardag op de zesde van de zevende maand,
Hoogachtend,
uw toegenegen neef Tienus
Geen idee waarom dit bij mij opkwam maar ik vond dat ik ook eens een keer niets moest bijdragen.
Ik dacht al die heeft een klap van de appeltaart van Arie Jaap Barakenhof gehad.
Het zij je vergeven, je bent toch niet in een nutshouse komen te wonen want dan laten we je via de club buitenshuis plaatsen wan t leden die op de clubavond gek doen moeten vooral de rest van de week zo'n normaal mogelijk leven kunnen leven. Zal ik Steef mailen dat ie een bedje voor je opmaakt, nee laat maar zitten ik bel chico lama wel dat is volgens eigen ervaring en overlevering het enige normale lid in de thuissituatie. Dus hou vol busje komt zo!
@Henk: ik krijg niet het gevoel dat ik je op je nummer moet zetten. Ik reken zondag wel met je af. Het aantal ronden dat je dan naar mijn achterlichten moet gaan kijken becijfer ik hier niet, dat gaat namelijk behoorlijk in de aantallen lopen!
Tip voor de cursiste(n)
Het laatste raadsel van fermat van simon singh
Het verhaal over een stelling die de grootste geesten der aarde 358 jaar lang tot wanhoop dreef.
Met een hoop getallen tussen de kaft, veel plezier.
pffffffff, hoeveel cijfers heb ik nu voorbij zien schuiven?
Een reactie posten