Om 2008 goed te beginnen kan ik niet anders dan hier enkele treinenfoto's te plaatsen.

Gingen we 2e kerstdag een kopje koffie drinken bij mijn schoonmoeder Lilian, die hier niet genoemd wil worden, zag ik een 189 staan (Voor de leek: op de foto hieronder, op de foto hierboven staan een drietal 6400'en).

Dilemma, peins peins, hoog overleg met Madelon 103 (die hier natuurlijk ook niet genoemd wil worden), kunnen we even een fotostop maken.

Natuurlijk kwamen er allemaal jamaars en stonden we al bij de schoonmoeder voor de deur voordat ik zelfs maar steekhoudende argumenten kon bedenken waarom die 189 nu eigenlijk wel op de foto gezet moest worden.

Dan maar op de terugweg. Hoewel, na 16.00 wordt het te donker om aardige foto's te kunnen produceren.

Echter, de schoonmoeder was niet thuis. Bellen (mobiel) en vrouw en kinderen uitladen en dan snel terug naar de 189. Je moet er wel iets voor over hebben.

Natuurlijk loopt een fotoshoot altijd (ernstig) uit en had ik eenmaal weer terug bij schoonmoeder precies tijd voor een snelle snack (is hier al eerder afgebeeld op 27 december).

Voor jullie dus: een 189, deze wordt gebruikt om staalrollen van de Hoogovens naar Duitsland te brengen. Normaliter staat deze te Beverwijk maar men achte de kans groter dat de lok door Beverwijkse tokkies te grazen zou worden genomen dan door Amsterdamse schoffies. Hachelijk!
5 opmerkingen:
Een goed begin van 2008 ... treinen op de foto ???
Tussen twee haakjes dat wagenpark van jou heb ik bestudeerd en kwam die BMW M1 tegen, aangezien je daar niets meer mee doet, kan ik hem overnemen ?
Groeten deRoadPirate
Oh ja, de beste wensen natuurlijk.
Groeten deRoadPirate
Grappig... ze nemen vast niet de route over Apeldoorn? Deze heb ik nog nooit gezien. Hachelijk...
Beste Roadpirate,
De bedoeling van een verzameling is dat er auto's BIJ komen, en niet dat er auto's verdwijnen.
De BMW gebruik ik voor Fly-races bij MTRC. Tevens is de auto bijzonder goed geschikt voor magneetloos rijden. Een verkoop is dus niet echt bespreekbaar....
@Brillie: Ik denk dat ze over Utrecht-Arnhem grensovergang Emmerich gaan, en in geval van paniek over Venlo. Maar Apeldoorn - Bad Bentheim ligt niet voor de hand.
Ik vind de draden, kabels en palen waar dat allemaal aanhangt nog het allermooist!
Treinen zijn ook wel gaaf, van buiten.
Een reactie posten