(DE Sonja Bakker gedachte!), zich blauw te moeten betalen voor iedere consumptie en dan zelfs ook nog te moeten betalen als deze consumptie het lichaam weer bij de uitgang wenst te verlaten, dat is mij TE actief.
Ja, wij gaan dan naar Sprookjeswonderland te Enkhuizen, waar de (gratis) parkeerplaats om 12.15 vol is (100 auto's), de rij bij de kassa op het drukste moment van de dag wel tot 5 meter wil aangroeien (toegang 6,50 euro per persoon) en de horecamedewerkers overspannen raken bij meer dan 10 klanten voor de kassa (gewone zuunige snackbarprijzen, koffie 1 euro). Alleen maar positieve berichten over Sprookjeswonderland dus?
Nee! De prinses Violinde lust al jarenlang alleen maar verse aardbijen met slagroom, die prins op zijn witte paard ziet er ernstiger uit dan JP Balkenende, de rijen bij de twee topattracties: de dobberbootjes en de hobbelpaardjes, lopen op tot meer dan een kwartier! En ik kreeg koude tenen.
En daar hielp een broodje Unox worst niet tegen (2,50 euro)! Maar: last but not least (ha, da's engels!), de WC is gratis!http://www.sprookjeswonderland.nl/
http://www.nynke.com/gerard/dagje_uit/winterefteling_2006/index.html
1 opmerking:
Ha, het was Pruttelthee.
Ik was de naam toch kwijt.
Ik wist dat het iets met thee was.
Een reactie posten