Greetings, 7th Level"

Goed, dus tekst over mijn werkdag. Om het gemiddelde niveau van dit weblog een beetje op te krikken (normaal halen die werkdagteksten het niveau omlaag, maar sinds die foto van ene O. Bloom, beter bekend als Legolas, of Will Turner, is de omgekeerde beweging nodig.) Ik had dus een seminar in de Meervaart, met meerdere sprekers. (seminar is een duur woord voor een bijeenkomst). Ik ben wakker gebleven, een behoorlijke opgave!
Laatste spreker was Jan Keijzer, uit Volendam, oom van de zanger Jan Keijzer (iets als BZN), en bekend geworden als scheidsrechter (de ene Jan Keijzer dan, de andere is zanger. Letten jullie wel een beetje op?) Die Jan Keijzer richtte zich steeds tot collega Jaap, ook Volendammer, en riep veelvuldig enzovoorts. Hij kende Jopie Cruijff (elk voordeel heb zijn nadeel) ook persoonlijk. En van Hanegem enzovoorts. En natuurlijk veel Volendamse anekdotes over de palingvangst enzovoorts. Bijvoorbeeld over een grafsteen, niet gemaakt in Volendam, maar in den vreemde (Edam?): "Hier ligt Jet, ons huwelijk was pet, gelukkig heeft zij een ernstige ziekte gekregen, anders had ik hier gelegen". Nietwaar Jaap?
Na het avondeten was er natuurlijk de open avond van school, waarin de juf uitlegt wat ze de kinderen aandoet, en hoe die behandeling heet. OGO (Ontwikkelings Gericht Onderwijs) en Tref-methode en nog veel meer. Nu had ik de luciferstokjes (tandenstokers zijn minder fijn) van vanmorgen gelukkig nog in mijn broekzak dus ik hield het weer wakker!
En dan kom je op de reesbaanklup en gaan ze zeuren over ene Orlando Bloom. 'Heeft Madelon1 niet zelf een weblog?'
Ja, die heeft ze. Als jullie nu gewoon wat meer goede antwoorden op mijn Kennu'em topic geven, dan plaats ik hier weer wat antieke automobielen. En Ronald: het kenteken keur ik goed.
(Blogger werkt niet mee, maar toch is het gelukkig weer gelukt hier een paar foto's te plaatsen van het niveau: dat had voor mij niet gehoeven....)
1 opmerking:
Ja
Een reactie posten